Srpen 2011

Konec ... prázdnin!

31. srpna 2011 v 21:12 | Lilith
Rychlovka... :)
Prázdniny se nám skončily. Omlouvám se, že jsem dnes nic nepřidala. Pokoušela jsem se si užít poslední den jako devat'ačka :-) . A dál, taky nevím jak to tady bude vypadat z aktualizací, když budu na gymplu... nové prostředí, všechno nové a hlavně hodně nového učiva...
Takže Vám všem přeju at´ ve škole, nebo v práci... hodně pevné nervy, a silné vůle to vše vydržet :D ;-)
A za 2 měsíce hip hip hura! na Rozbřesk!

Lilith:)

New photo from BD

30. srpna 2011 v 8:56 | Lilith
V tomto stylu jsme viděli již 2 fotografie, ale nyní zde máme už učesanou Bellu i dojatou mamku Reneé a tat'ku Charlieho.

imagebam.com
víceKristen Stewart: Loučení s Bellou

27. srpna 2011 v 10:30 | Lilith |  Rozhovory
Krátný rozhovor s Kristen Stewart o konci natáčení Rozbřesku,...
Hvězda ságy Twilight nám prozradila, jak vzpomíná na své herecké začátky, jak se rozloučila s rolí Belly Swan a jestli skutečně miluje upíry.
O loučení s Bellou...

"Věděla jsem, že ta chvíle přijde a často jsem si představovala, jaké to pro mě asi bude. Pořád jsem si říkala: ´Bože můj, vždyť už se blíží konec´, ale ve skutečnosti mi to nějak nedocházelo. Když přišla opravdová poslední klapka, bylo to zvláštní. Poslední, co jsme točili, byla svatba. Byla to nádherná scéna a tak úžasný pocit jsem nikdy předtím nezažila, takže i přestože to bylo mé úplné finále, užila jsem si to a musím přiznat, že jsem si oddechla. Cítím se od té doby tak nějak lehčí a svobodnější."

O lásce k posmrtnému životu...

"Upíry fakt miluju! Bylo mi 17, když jsem poprvé četla Twilight a okamžitě jsem se do toho příběhu zamilovala. Je to o lidech, kteří si myslí, že mohou dosáhnout nemožného a taky je tam hodně tajemna a nebezpečí, což je ideální kombinace pro všechny holky. Myslím, že každá holka sní o tom, že něco takového prožije doopravdy..."

O svých prvních filmech...

"Stydím se, když se vidím třeba v Panic Room. Bylo mi deset a to jaká jsem v té době byla, už je teď pro mě hodně vzdálené. Občas si táta ze mě dělá srandu a když běží v televizi film, ve kterém hraju, schválně na něj přepne a začne říkat, jak jsem úžasná a jak mi to tam sluší. Ví, že to nenávidím a že na něj okamžitě začnu ječet, ať to vypne. Škádlí mě takhle, protože ví, že se za sebe stydím. Nerada se koukám na své staré filmy."

Zdroj:

Kirsten Stewart dnes na NOVACINEMA

27. srpna 2011 v 10:17 | Lilith
Meg Altmanová s dcerkou Sarah se po rozvodu nastěhuje do exkluzivního bytu v klidné newyorské čtvrti. Objeví v něm i tajnou místnost vybavenou pro přežití, kterou nechal zbudovat předchozí majitel. Jenže právě tento nedobytný úkryt se stane cílem trojice gangsterů, kteří sem v noci vniknou přes střechu. Předpokládali totiž, že byt je prázdný. Meg s dcerkou se sice podaří v úkrytu zabarikádovat, ale nemají zdaleka vyhráno. Muži se totiž nezastaví před ničím, protože obsah zakódovaného sejfu v úkrytu je pro ně příliš cenný. Sarah je diabetička, stane se rukojmím zločinců a matce nezbývá než bojovat o dceřin život všemi zbraněmi.
csfd.cz
imagebam.com imagebam.com

Úkryt - dnes 27.8. v 22:20 na NOVACINEMA.

Crossing Jordan

27. srpna 2011 v 9:58 | Lilith |  FILMY S ASHLEY
Ashley Greene si zahrála mrtvolku v seriálu Drzá Jordan.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Gilmore Girls

26. srpna 2011 v 21:23 | Lilith |  Filmy s Billym
No fakt, že jo! Náš Charlie, Billy Burke, si zahrál v Gilmorkách... :-D

imagebam.com

(Nevíte, který to byl díl, nějak si vůbec nepamatuju, že by tam hrál...?)

Red Riding Hood

26. srpna 2011 v 21:03 | Lilith |  Filmy s Billym
Filmem Červená Karkulka jsem okouzlena... :) Bohužel s Billym (Charlie Swan otec Belly) jsou pouze 3 oficiální fotografie... protože ačkoli měl hlavní roli, nehrál hlavní roli :D Pochopíte až si ten film pustíte.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bel Ami (2011)

26. srpna 2011 v 11:27 | Lilith |  FILMY S ROBEM
Tak na tenhle film se těším. Dle knižní předlohy bylo již zfilmováno mnoho filmových adaptaci, a nyní i Robert si v nejnovější verzi zahraje hlavní roli sukničkářského naturalisty.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com