HOSTITEL ~ oficiální popis knihy

17. července 2013 v 21:24 | Lilith |  Hostitel - info
Melanie Stryderová se odmítá vzdát.
Náš svět napadl neviditelný nepřítel. Lidé se pro tyto mimozemšt'any mění na pouhé hostitelské tělo; jejich mozek ovládne vetřelec, ale tělo zůstává netknuté a zdánlivě beze změny, pokračuje v předchozím životě. Obětí mimozemšt'anů se rychle stane drtivá většina lidstva.
Když vetřelci dopadnou i Melanii, jednu z hrstky přeživších ,,divokých'' lidí, dívka vůbec nepochybuje, že nastal její konec. ,,Poutnice'' - její vetřelecká ,,duše'' - která ted' ovládá Melaniino tělo, dostala předem varování před problémy existence v člověku: změt´ pronikavých emocí, příliš mnoho smyslů, vypjaté živé vzpomínky. S jednou potíží však Pournice nepočítá: předchozí obyvatelka těla se odmítá vzdát vlády nad svou myslí, i když tělo jí už nepatří.
Poutnice bádá v Melaniiných myšlenkách a doufá, že objeví příčinu nezdolného lidského vzdoru. Místo toho Melanie naopak zaplní mysl Poutnice vzpomínkami a podobou milovaného muže - Jareda, který se dosud někde skrývá před vetřelci. A jelikož Poutnice se nemůže oddělit od Melaniiny tělesné touhy, sama začne prahnout po muži, jehož má odhalit. Když vnější okolnosti přinutí Poutnici a Melanii, aby uzavřely nedobrovolné spojenectví, vydají se spolu na nebezpečnou a nejistou pout´ za mužem, kterého obě milují.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama